Sorun Bildirin
108 Görüntülenme
Bird Box

Bird Box

Hayatta kalmak için görüşünü kaybetme Dec. 13, 2018 124 Dakika
Puanınız: 0
6 1 oy

Fragman

Özet

Bird Box, peşlerindekilerden kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola çıkan bir kadın ve çocuklarının başından geçenkeri konu ediniyor.

Her şey tam beş yıl öncesinde başlar. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmaz. Nehir kenarında sahipsiz bir evde kalan aile, bugünlere her adımlarını planlayarak gelir. Ailesini güvende olabilecekleri bir yere götürmenin hayalini kuran Malorie ve çocukları için artık gitme vaktidir. Ancak bu yolculuk oldukça tehlikeli olacaktır. Tek bir yanlışları ölümlerine sebep olabilirr. Her şeyden önemlisi de yolculuk sırasında ne olursa olsun gözlerinin bağlı olması gerekir. Zekalarına ve geliştirdikleri duyma yetilerine güvenerek çıktıkları bu yolculukta Malorie ve çocukları yalnız değildir. Peki onların peşinde olan insan mı, hayvan mı, yoksa bir canavar mıdır?

Josh Malerman’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan yapımın yönetmen koltuğunda Susanne Bier oturuyor. Malorie karakterini Sandra Bullock’un oynadığı filmin kadrosunda ise Jacki Weaver, Sarah Paulson, Lil Rel Howery, John Malkovich, Trevante Rhodes  gibi isimler yer alıyor.

Bird Box
Bird Box
Bird Box
Bird Box
Bird Box
Bird Box
Orijinal başlık Bird Box
IMDb Rating 6.6 213,078 oy
TMDb Puanı 7 oy

Benzer

John Wick: Chapter 3 – Parabellum
Yıldızlara Doğru
Anna
Once Upon a Time … in Hollywood
Aslan Kral
Gemini Man
Godzilla: King of the Monsters
John Wick: Chapter 2
Hızlı ve Öfkeli 9
After
Tolkien
John Wick

Yorum yazın

İsim *
Görüntülenecek adınız
E-posta *
E-posta adresiniz gözükmeyecek
Website